Bu sayfamızda aklınıza gelecek her türlü sorunun cevabını bulabileceksiniz. Siz Değerli Misafirlerimize en iyi hizmeti en kolay yoldan iletmek için buradayız. Bizlere aklınıza takılan her türlü soru için günün her saati ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM:

0212 263 1 263

0551 214 2210

0555 749 9622

0536 649 9622

info@kiymetlim.net

yatkiralama@kiymetlim.net

Sıkça Sorulan Sorular:

Soru: Rezervasyon ve Bilgi alma görüşmeleri nasıl gerçekleşmektedir?

Cevap: Misafirlerimiz ile görüşmelerimiz; Ofisimizde Yüz Yüze ya da Telefon, Whatsapp, Telegram, Signal, İnstagram gibi sosyal Medya Uygulamaları ve mail adreslerimiz üzerinden gerçekleşmektedir.

Soru: Görüşme yapabileceğimiz bir ofisiniz var mı?

Cevap: Ofisimiz Beşiktaş – Balmumcu’da Barbaros Bulvarı üzerinde Ertuğrul Sitesi duraklarında bulunan Aşık Veysel Parkı yanında bulunmaktadır. Ayrıca Yıldız Metro Durağına yürüyüş ile 2 dakika mesafededir. Açık Adresimiz: Balmumcu Mah. Morbasan Sk. no:2/B Beşiktaş İSTANBUL

Soru: Evlilik Teklifi Organizasyonu için ne önerirsiniz?

Cevap: Web Sitemizde bulunan 70’ten fazla Farklı Organizasyon içerikleriyle size hizmet vermekteyiz. Sizin için en değer kıstası, hanımefendilerin istekleri olmalıdır. Öncelikle bir yakınız vasıtası ile aklından geçeni öğrenmekte fayda var 😉

Soru: Nerelerde Hizmet Veriyorsunuz?

Cevap: İstanbul içi Hizmet vermekteyiz. Genel olarak Boğaz ve çevresinde ağırlıklı olarak organizasyonlarımız bulunmaktadır.

Soru: Rezervasyon ve Görüşme için Ofisinize gelmek zorunda mıyız?

Cevap: Rezervasyon ve Görüşmeler Telefon ve Sosyal Medya hesaplarımız üzerinden de yapılmaktadır. Ofisimizde görüşmeyi tercih eden misafirlerimiz içinse Hafta içi 12:00-19:30 arası Ofisimizde bilgi alabilirler.

Soru: Telefon ve Sosyal Medya hesaplarınız üzerinden ücret bilgisi paylaşıyor musunuz?

Cevap: Elbette, 7 Gün 24 saat bizlere ulaşabilir ve istediğiniz paketin ücret ve detayını öğrenebilirsiniz.

Soru: Paket fiyatlarını nasıl öğrenebilirim?

Cevap: Paketlerimiz, detaylı açıklamalar ile Whatsapp, Telegram, Signal uygulamaları, Sosyal Medya Hesaplarımız, mail adreslerimiz üzerinden paylaşılabilmektedir. Yine telefon ile arayarak da fiyat alabilirsiniz.

Soru: En uygun paketiniz hangisi?

Cevap: Bu noktada biz yine de sevgilinizin ne istediğini çaktırmadan öğrenmenizde fayda olduğunu düşünüyoruz. En uygun ücretli paketlerimiz için Kampanyalı Paketlerimizi tercih edebilirsiniz. Onlar içerisinde de en uygun paketler, Boğazda Yat turları ve Kumsalda Dome Çadırda Evlilik Teklifi Paketlerimizdir.

Soru: Ben çok gösterişli bir Organizasyon istiyorum. Ne yapabiliriz?

Cevap: Web Sitemizde bulunan 70 ten fazla Organizasyonumuz içerisinde, Sevgiliniz için en heyecanlı en sıra dışı organizasyonlarımız bulunmaktadır. Sevgiliniz için en gösterişlisi ve en çok mutlu olacağı, sizin onun istekleri doğrultusunda ne hazırladığınızdır. Bunu Unutmayın. Helikopterde tekliflerden, sokak ortasında karşısına çıkmamıza kadar bir çok etkinliğe sahibiz. Ayrıca Sizin için Zamanı Durdurabilecek Organizasyonlarımızda Mevcut 😉

Soru: Paketleriniz dışında, Aklımda şöyle bir Organizasyon var, Yapabilir miyiz?

Cevap: Paketlerimiz dışındaki sizin içeriklerinize elbette yer vermekteyiz. Makul ölçüler çerçevesinde sizin isteklerinize bağlı bir organizasyon düzenleyebiliriz.

Soru: Yatlarınızın Kalkış yeri neresidir?

Cevap: Organizasyon Yatlarımız Avrupa Yakasında, Beşiktaş Kuruçeşme’den, Anadolu Yakasında Çengelköy Kuleli Askeri Lisesi Önünden alım Yapmaktadır.

Soru: Yatlarınız Tur sonu bizi nereye bırakıyor?

Cevap: Alındığınız noktaya bırakılırsınız. Avrupa yakası Kuruçeşme’den bindiyseniz Kuruçeşme’ye bırakılırsınız. Anadolu Yakası Kuleliden bindiyseniz Kuleliye bırakılırsınız.

Soru: Anadolu Yakasından Alınıp, Avrupa Yakasında inebilir miyiz?

Cevap: Talebinizi bize ilettiğiniz takdirde istediğiniz yakaya bırakabiliriz.

Soru: Fiyatlarınızda İndirim Uyguluyor musunuz?

Cevap: Yönetimimizin aldığı karar doğrultusunda tek fiyat uygulaması vardır. Fiyatlarımızda ıskonto bulunmamaktadır.

Soru: Organizasyonda kullandığınız yat Kaç metre?

Cevap: Organizasyonlarımızda öncelikle sizin ve partnerinizin rahatlığı bizim için en önemli kıstastır. Organizasyonun yapıldığı Yatın hem güverte genişliği hem de masanızın bulunduğu havuz genişliği önemlidir. 20 Metrelik Lüks VIP yatlarımız ile Organizasyonu gerçekleştirmekteyiz.

Soru: Köprüde lazerle isim yazılırken, başka isimlerde yazıyormuş doğru mu?

Cevap: Bu konu en hassas olduğumuz noktadır. Bir başka lazer yazısını misafirimize asla göstermeden, yani köprüde diğer bir firma yazısını bitirmeden, sizleri ön güverteye almamaktayız. Tamamen boş bir köprüde lazer gösterisi ile evlilik teklifi gerçekleşmektedir.

Soru: Lazerin soluk çıkma ihtimali var mı?

Cevap: Tamamen profesyonel fotoğrafçılar ve Profesyonel makinalarla çekim yapılmaktadır. Bu işe yıllarını vermiş Profesyonel fotoğrafçılar tarafından fotoğraflarınız çekilmektedir. Renk ayarı, mesafe ve karanlık göz önüne alınarak, fotoğrafçılarımızın profesyonelliği ile lazerin soluk çıkma ihtimali yoktur.

Soru: Lazer Cihazı hangi renk yazmaktadır?

Cevap: Karanlıkta en belirgin renk olan Yeşil Renk ile yazı yazılmaktadır. Lazerimiz RGB dir yani tüm renklerde yazı yazılabilir ama karanlıkta kırmızı, mor vs. gibi renkler kaybolacağından tek Yeşil renk ile daha etkili bir yazı ve fotoğrafa sahip olursunuz.

Soru: Lazer Cihazınız kaç watt?

Cevap: Lazer Cihazımız Türkiye’nin en güçlü Lazer cihazıdır. 30 Watt güce sahiptir.

Soru: Organizasyonlarda Çekilen Fotoğraf ve Videolar bize nasıl ulaşır?

Cevap: Çekilen görüntüler, 3 ila 7 gün içerisinde Wetransfer aracılığıyla mail adresinize gönderilir.

Soru: Ne kadar fotoğraf çekimi yapıyorsunuz?

Cevap: Organizasyonlarımızda Profesyonel Fotoğrafçılarımız tarafından Ortalama 200 Kadar Fotoğraf çekimi yapılmaktadır.

Soru: Video Formatınızı telefonda oynatabilir miyim?

Cevap: Elbette. Yapılan videolar sizlere HD telefon formatında iletilmektedir.

Soru: Çekilen Görüntüleri bize whatsapptan atabilir misin?

Cevap: Whatsapptan size wetransfer linki paylaşarak gönderim yapabiliriz. wetransfersiz tek tek fotoğraf paylaşımında her bir fotoğraf 4-5 mb büyüklüğünde olacağından telefonunuzu kasacaktır. Bizim size tavsiyemizse, gönderilen görüntüleri öncelikle bilgisayara indirip orada muhafaza edip, sonra telefonunuza almanızdır.

Soru: Organizasyonda çekilen görüntüler telefondan silindi yada kayboldu. Sizde yedeği var mı?

Cevap: Kurulduğumuz günden bu yana tüm Organizasyonlarımızın görüntüleri Arşivimizde Harddisk saklı bulunmaktadır. Organizasyon Tarihi, adınız ve mail adresinizi bize ilettiğiniz takdirde bir kaç gün içerisinde size yeniden ulaştırabiliriz.

Soru: Yurtdışından Ödeme Nasıl Yapabilirim?

Cevap: Sizlere ileteceğimiz Euro hesaplarımıza yada Western Union Bilgilerimizi bizden talep ederek, güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Soru: Rezervasyon Sonrası Sözleşme Yapıyor musunuz?

Cevap: İsteyen misafirlemiz için hazırlıyoruz. Genel olarak bu talep çok nadirdir.

Soru: Örnek organizasyon görüntülerine nereden ulaşabilirim?

Cevap: Web Sayfamızda tüm paketlerimiz için görseller fotoğraf ve video olarak sizlere sunulmuştur. Ayrıca Youtube, Instagram gibi sosyal medya hesaplarımızdan da içeriklere ulaşabilirsiniz.